חלופות לויאגרה טבעית

יש הרבה חלופות ויאגרה טבעיות זמינות לגברים. הנפוצה ביותר היא ויאגרה פרואנית, תמצית של השרך הפרואני. שורש השרך מכיל פוטוכימיקלים ייחודיים המשחזרים את רמות ההורמונים ומגבירים אנרגיה בשני המינים. ידוע שהוא אפרודיזיאק יעיל ומגביר את נפח הזרע, ספירת הזרע והתנועתיות. אם אתה מתקשה לקבל אורגזמה, נסה את התרופה הצמחית הזו.

חשוב לציין כי לאבטיח אין תופעות לוואי ידועות. פרי זה מלא בנוגדי חמצון ויכול לעזור לגברים לזקפה באופן טבעי.ויאגרה הוא מכיל גם כמויות גבוהות של ויטמין C ו-92% מים, מה שהופך אותו לאלטרנטיבה מועילה לגברים הסובלים מאין אונות. אפשר גם להכין שייק ממיץ של אבטיח ולשמור במקרר. אתה יכול גם להכין משקה אבטיח טעים על ידי מיזוג הפירות לשייק.

אם אתה לא רוצה להוציא הרבה כסף על ויאגרה, אתה יכול לנסות לשתות מיץ אבטיח. הוא מכיל ציטרולין, חומצת אמינו שמרפה את כלי הדם ומרחיבה אותם, בדומה לוויאגרה. זה גם קל למצוא, אז אתה יכול אפילו לנסות לשתות שלוש או ארבע כוסות ביום. זוהי חלופת ויאגרה טבעית שעשויה להיות בעלת האפקט הרצוי. רק הקפד להתייעץ עם הרופא שלך לפני נטילת כל תרופה.

חלופות הוויאגרה הטבעיות הטובות ביותר הן טבעיות לחלוטין ועשויות מחומרים טבעיים. חומצת לימון וארגינין נמצאים באופן טבעי באיבר המין, אך מוצרים אלה אינם בטוחים לחלוטין. עם זאת, אתה יכול לנסות לאכול אבטיח כדי למנוע תופעות לוואי שליליות. זה לא עובד, אבל אם אתה מנסה לקנות ויאגרה ללא מרשם, כנראה שעדיף להישאר עם חלופה בטוחה. מוצרים אלה זמינים בבית המרקחת המקומי שלך, ולעתים קרובות מכונים אותם “ויאגרה טבעית”.